cropped-różowa-panterka.strój-2.jpg

Stroje kąpielowe 2015.

Witajcie kochani,

cały poprzedni rok spędziliśmy bardzo pracowicie, przez co nieco zaniedbaliśmy naszego bloga.

Jeżeli traficie na tego bloga i zerkniecie co porabiamy to wiedzcie, że nadal zajmujemy się tym wszystkim, co tutaj widzicie i bynajmniej nie zaniechaliśmy szycia także strojów kąpielowych. Dla Was chcemy się rozwijać i na przyszły rok planujemy zdobyć jeszcze ciekawsze tkaniny oraz inne materiały do produkcji solidnych i ciekawych strojów plażowych.

Spójrzcie proszę jak wyglądały tegoroczne stroje kąpielowe które udało się nam stworzyć na indywidualne zamówienie. W każdy z nich włożyliśmy kawał serducha i niezmiernie cieszy fakt, że sprostaliśmy Waszym oczekiwaniom :)

 

1. Strój o kroju bardotkowym – z odpinanymi ramiączkami. Miseczki zostały uszyte na miękkiej piance. Strój, zgodnie z życzeniem klientki jest wiązany z tyłu. Cała podstawa biustonosza jest podszyta 2. centymetrową taśmą silikonową dzięki czemu stabilnie podtrzymuje biust.

 

strój kąpielowy

 

2. Kolorowe monokini – wyzwanie roku :)

Super doświadczenie w łączeniu ze sobą kątów ostrych i rozwartych. Ciekawe zestawienie kolorów, bardzo zresztą modnych w tym minionym sezonie.

 

monokini przód monokinie tył

 

3. Różowa pantera

 

różowa panterka.strój (2)

 

4. Różowy dwuczęściowiec :)

Kolor różowy okazał się hitem tego sezonu.

 

strój rózowy

 

 

A teraz z niecierpliwością czekamy na przyszły sezon. Pamiętajcie jednak, aby nie zwlekać z zamówieniem na ostatnią chwilę. My też potrzebujemy czasu aby zrealizować Wasze pomysły szczególnie, że jest to usługa szycie na indywidualne zamówienie ;)

 

 

 

2 thoughts on “Stroje kąpielowe 2015.

Dodaj komentarz