sukienka od Body

Body na wyjątkową okazję – ślub i nie tylko

 

Czas przygotowań do ślubu i wesela to szereg wyborów, decyzji i formalności. Marzymy, aby w tym szczególnym dniu wszystko było dopięte na ostatni guzik i dążymy do tego z ogromnym zaangażowaniem. W tym emocjonującym i zabieganym czasie warto także pamiętać o wyborze odpowiedniej bielizny. Na pierwszy rzut oka wydawałoby się, że jest to sprawa bardzo prosta i nie wymagająca wiele uwagi, tym czasem rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. Źle dobrana bielizna może popsuć cały efekt, jak również powodować dyskomfort podczas całonocnej zabawy weselnej. Z kolei doskonale dobrana w profesjonalnym salonie z brafittingiem bądź uszyta na wymiar może na prawdę zdziałać cuda. Dlatego nie zostawiajmy na ostatnią chwilę poszukiwań bielizny szczególnie, gdy jej wybór uwarunkowany jest krojem sukni.

Klientki, które trafiają do mnie z reguły mają problem ze znalezieniem gotowych produktów na rynku. Bardzo często jest to spowodowane krojem sukni właśnie. Obecnie panuje moda na przepiękne suknie z głębokimi dekoltami z tyłu, często odkrytymi bądź obszyte koronkami czy tiulami. I wszystko byłoby super gdyby nie problem z biustonoszem, bo o ile jesteśmy nosicielkami niewielkiego biustu i możemy bazować na miseczkach wszytych do sukni, o tyle w przypadku większego biustu już pojawia się problem. Gdzieś trzeba ten biust „umocować”.

I tutaj pojawia się wyzwanie dla mnie :) I nie powiem aby było to łatwe zadanie. Wierzcie lub nie, stresuję się razem z Wami moje kochane Panny Młode :D

Także spójrzcie proszę na przykładowe body

bodyprzód

Pod biustem widzimy wyraźną podstawę biustonosza. Jest ona podszyta dwucentymetrową taśmą z silikonem, w celu lepszego podtrzymania biustu.

body bok

W bocznej części widzimy fiszbinę pionową. Ze względu na konieczność odsłonięcia jak największej partii pleców musiałam część biustonoszową zakończyć już w momencie występowania fiszbiny bocznej w biustonoszu. Konieczne było więc usztywnienie tej części tak, by stanik ładnie przylegał do ciała tworząc jednocześnie podparcie dla biustu.

body tył

Chcąc nie chcąc konieczne było zastosowanie ramiączek silikonowych. Także tych krótkich, okalających ramiona i podtrzymujących boczną część body.

Łuk na plecach został obszyty taśmą z silikonem w celu dobrego przylegania całości.  Widoczne na zdjęciu ramiączko poprzeczne z tyłu było także elementem niezbędnym do podtrzymania podstawy biustonosza, a co za tym idzie, biustu w należytym miejscu.

body cycek

 

I jeszcze jedno spojrzenie na kształt biustu :)

 

bodyprzód1 (2)

A oto nasza cudowna Panna Młoda w body oraz w sukni.

 

Jeśli macie jakieś pytania bądź wątpliwości to piszcie śmiało ;)

 

 

 

2 thoughts on “Body na wyjątkową okazję – ślub i nie tylko

Dodaj komentarz