2019-02-28 06.54.11 - SYBARI BALCONETTE BRA CUP_2 - InvenTex PDS 12

NOWOŚĆ – SZABLONY BIELIZNY DO POBRANIA

Nadszedł czas, aby stworzyć miejsce, gdzie wszyscy, którzy uwielbiają, ba, kochają szyć mogli pobierać i drukować szablony… bielizny. Na początek bielizny damskiej, bo chyba zapotrzebowanie na ten asortyment jest większe (chyba, że się mylę, to proszę mnie poprawić). A więc stwarzam miejsce dla takich właśnie szaleńców bieliźnianych jak ja, którzy lubują się w koroneczkach, gumeczkach, tasiemkach, fiszbinach i innych elementach, które są wprost niezbędne do stworzenia biustonosza czy majteczek.

Domyślam się, że na waszej drodze będą pojawiały się dylematy szyciowe. Przykład weźmy pierwszy z brzegu, jak wszyć chociażby tunel do biustonosza skoro nie mamy maszyny przemysłowej ze specjalnym do tego celu oprzyrządowaniem?  Bez obaw, podpowiem. Można to zrobić na maszynie domowej. Fakt, że trochę to czasochłonny proces, ale do zrobienia oczywiście :)

Podzielę się też niezbędnymi elementami potrzebnymi do uszycia bielizny bo wiem, jak trudno dostać w mniejszych ilościach niż 500 sztuk czy metrów. Ewentualnie podpowiem gdzie można nabyć bez problemu coś fajnego :)

jastin elementy stanika1

Zapraszam zatem do śledzenia zakładki SZABLONY DO POBRANIA. Piszcie, komentujcie jaki asortyment czy model będzie was interesował. Będę próbowała sprostać ;)